Mamy sposób na dotrzymanie noworocznych postanowień!

Będę gotować, będę jeść zdrowiej w pracy, ruszę się, będę jeść wiecej kasz - to Twoje postanowienia? Jeżeli masz problem z ich realizacją, mamy na to sposób!

Z pomocą przyjdą Wam książki. Każda z nich to setki prostych przepisów i wskazówek, które krok po kroku pozwolą zrealizować przynajmniej niektóre postanowienia.

Wreszcie zacznę gotować!

Takie postanowienie ma pewnie niejeden facet. Spróbujcie zerknąć do Smacznej Kuchni Szymona Kubickiego. On przekonuje, że można... i to szybko, kreatywnie i bez glutenu. 

Będę jeść zdrowo w pracy! 

To chyba jedno z trudniejszych postanowień, a przecież "w robocie" spędzamy największą część dnia. Nierzadko też sporo tam jemy. Jeżeli brakuje Wam pomysłów na zdrowe i smaczne drugie śniadanie, lunch, brunch etc sprawdźcie koniecznie ksiażkę Pyszne do pudełka. To około 80 prostych do przygotowania przepisów na potrawy, które bez problemu zapakujecie do pudełka śniadaniowego. W dodatku wszystkie znakomicie wyglądają!  mówi sam za siebie. Zdrowe odżywianie nie musi być ani trudne ani zdrowe. Ponad 240 zdjęć pokazuje, że potrawy te mogą także wyglądać atrakcyjne.

Ruszę się i będę jeść lepiej

Mierzyć trzeba wysoko a uczyć się od najlepszych. Dlatego polecamy pakiet złożony zksiążek Novaka Djokovicia i Mai Włoszczowskiej. 

Więcej zdrowych kasz w diecie!

Kipi kasza i Qmam kasze  to chyba najbardziej znane książki kulinarne poświęcone kaszom we wszystkich znanych odsłonach. Potęga inspiracji, mnóstwo pomysłów i praktycznej wiedzy. Teraz już nie będzie miejsca na wymówki w stylu: "kasza jest nudna", "kasza jest monotonna" albo (o zgrozo!), że kasza jest niesmaczna ;-)

Karol