• domowe-piwo-podrecznik-poczatkujacego-piwowara
  • domowe-piwo-podrecznik-poczatkujacego-piwowara

Domowe piwo. Podręcznik początkującego piwowara - Adrian Banachowicz

Wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych. Bezpłatna wysyłka od 150 zł!

Bellona

19.99 15.99 PLN

Piwowarstwo domowe może stać się twoją pasją - własnoręcznie przygotowane piwo ma niepowtarzalny smak, sprawia wiele radości i daje ogromną satysfakcję. Eksperymentuj, poznawaj nowych ludzi, próbuj swoich sił w konkursach piw domowych i rozwijaj swoje umiejętności, a przede wszystkim - baw się dobrze. 

By rozpocząć swoją przygodę z piwowarskim rzemiosłem, potrzebujesz zaledwie kilku podstawowych sprzętów i surowców, a także tej książki, która w jasny i przystępny sposób wprowadzi Cię w tajniki warzenia piwa we własnej kuchni.

Domowe piwo. Podręcznik początkującego piwowara to  kompendium wiedzy niezbędnej do tego, by zacząć przygodę z domowym piwem. Dzięki tej książce poznasz nie tylko takie aspekty techniczne wyrobu domowego piwa, jak potrzebny sprzęt i sam proces warzenia. Znajdziesz tu też informacje o rodzajach wykorzystywanych słodów oraz gatunkach chmielu i drożdży piwowarskich, dowiesz się też, jakich błędów unikać, w jaki sposób serwować piwo i jak uwarzyć kilkanaście najpopularniejszych gatunków tego wspaniałego trunku.Wydawnictwo: Bellona

Oprawa: twarda

Liczba stron: 160

Format:19.0x24.0cm

Wydawnictwo: Bellona Nie dziękuję