• epk2018-okladka
  • epk2018-okladka

Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2018 Magdalena Przybylak-Zdanowicz

Wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych. Bezpłatna wysyłka od 150 zł!

GAJ / EKO MEDIA

10.99 9.99 PLN

Ekologiczny Poradnik Księżycowy to obowiązkowa i wieloaspektowa lektura, która powinna być w biblioteczce: ogrodnika, działkowca, rolnika, grzybiarza, wędkarza, pszczelarza, przetwórcy oraz osób dbających o zdrowie, urodę i żyjących w zgodzie z naturą!

Co zawiera Ekologiczny Poradnik Księżycowy?

Poradnik Księżycowy zawiera porady ogrodnicze i zdrowotne, najlepsze dni siewów, zbiorów, nasadzeń, najlepsze terminy prac w ogrodach, pasiekach, na polach, w stawach. Dla wędkarzy i rybaków dni najlepszych brań ryb, prognozy pogody na rok i każdy miesiąc -  sprawdzają się mimo anomalii, prognozy urodzajów w danym roku, przysłowia i ludową meteorologię, ekologiczne metody walki ze szkodnikami, kuracje i recepty zielarskie, przypomina i odświeża dawne tradycje związane z obyczajowością, obrzędami nie tylko tymi charakterystycznymi dla wsi.

Jubileusz 25 lat

To kalendarz inny niż wszystkie, wydawany już 25 lat, od 1993 roku w dosyć skromnej szacie graficznej, która pozwala skupić się na tym co ważne i istotne w każdym eko poradniku. Powstał z pasji odkrywania tego co dawne, z „miłości do dawnych kalendarzy” i tego jak ekologicznie działali i myśleli nasi przodkowie – jego twórcą był Zbigniew Przybylak, który wszystko co blisko natury kochał najbardziej.

Eko Poradnik działa i jest skuteczny!

Ekologiczny Poradnik Księżycowy przez wszystkie lata zdobywa coraz większą rzeszę wiernych Czytelników – w każdym wieku, którzy potwierdzają jego skuteczność, zwłaszcza w telefonach, listach i opiniach publikowanych rokrocznie w kolejnych edycjach kalendarza.

Edycja na ścianę

Nowością od 2016 roku jest kolorowa, „szybsza” wersja Ekologiczny Poradnik Księżycowy na ścianę. Tutaj uwaga czytelnika skupia się na grafikach i symbolach, dzięki którym wie co w danym dniu może robić, by odnieść sukces i upragniony efekt!

 

Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2018 tradycyjny i na ścianę - Magdalena Przybylak-Zdanowicz

Podobne produkty

Nie dziękuję